10 кръг на Областната футболна група в Монтана

Пъстрина 2012 /Монтана/ спечели дербито с Левски 2012 /Лом/ между новаците в четвърта монтанска "А" футболна група. Срещата от 10-ия кръг се игра на стадиона в крайдунавския град и завърши 2:0 за гостите от Монтана.

"Пъстрина" отбеляза головете си в първия половин час. В 18-та минута бившия футболист на Монтана и Славия Георги Владимиров изведе напред гостите, а Денислав Езекиев реши всичко с гол в 28-та минута. Главният съдия Петър Милков, който ръководи срещата авторитетно, показа жълти картони на Даниел Петков и Боян Боянов от Левски и Димитър Димитров от Пъстрина.

Ето и останалите резултати от 10-ия кръг: Вършец - Кипровец /Чипровци/ 10:0, Ленчо /Якимово/ - Хайдут /Ерден/ 4:1, Септември /Медковец/ - Септември 09 /Лехчево/ 8:1, Вихър /Николово/ - Бойчиновци 4:2, Сантос /Долно Белотинци/ - Расово 1:2, Вихър /Бързия/ - Шурданица /Георги Дамяново/ 0:1, Ком - Миньор /Драганица/ - Ком /Берковица/ 1:3. В челото на временното класиране няма промени. Лидер е Берковица с 27 точки, следват Пъстрина 25 и Вършец 24.
По публикацията работи: Любо Андреев