Юношите старша възраст на Монтана и Вихър Николово си вкараха по два гола

Юношите старша възраст на Монтана направиха 2:2 в контролна среща с четвъртодивизионния Вихър /Николово/. Мачът се игра при отлични условия и слънце на терена с изкуствена настилка в парк "Огоста".

Младите надежди на Монтана откриха резултата в средата на първата част. След изпълнение на ъглов удар нападателят Георги Димитров отклони с крак топката във вратата на Юлиян Райчев за 1:0. Въпреки натиска до почивката аматьорите не успяха да изравнят. В 53-та минута от пряк свободен удар Владимир Иванов не остави никакви шансове на вратаря Борислав Борисов- Куман за 2:0. Вихърци все по-често поглеждаха към вратата на старшата възраст, пазена от Томас Конов. В 62-та минута след центриране от дясно на Ивайло Илиев с глава Славейко Каменов- Федята върна един гол. Последва греда на голмайстора на Вихър Милен Заков топката попадна в Тодор Костов и той я вкара, но главният съдия Николай Михайлов отмени гола, заради засада. В 76-та минута Тодор Костов стреля коварно, Томас Конов изби топката, но при добавката Заков не сгреши за крайното 2:2. Това бе третата проверка за юношите старша възр аст на Монтана и втора за Вихър /Николово/.
По публикацията работи: Любо Андреев