Финансови санкции за футболистите на "Монтана"

С по една месечна заплата бяха глобени футболистите на Монтана. Ръководството на клуба се закани, че ще има санкции, заради слабите резултати и това вече е факт. Глобата се отнася и за целия треньорски състав. От началото на пролетния дял на първенството монтанци взеха само една точка от седем мача. Чашата преля, след срамната загуба у дома с 1:3 от Берое /Стара Загора/. Три дни след това старши треньорът Стойчо Стоев си подаде оставката. Ръководството на клуба проведе среща с всеки от футболистите. Шефовете са недоволни от представянето на част от състезателите и в най-скоро време Монтана ще се раздели с няколко от тях. До края на пролетния дял на първенството няма да има нов старши треньор. Досегашният помощник Георги Станков ще изпълнява тази длъжност. Станков бе помощник на Атанас Джамбазки и Стойчо Стоев. Дилян Иванов и Антон Пенчин остават помощници. В неделя Монтана гостува на Пирин /Гоце Делчев/.

Стоян Денев ще бъде главен съдия на мача от 23-ия кръг на “А” група. Ивайло Атанасов и Илиян Капарашев са помощници. Мартин Александров е четвърти арбитър. Двубоят в Гоце Делчев е в неделя от 17 часа.

По публикацията работи: Любо Андреев