Юношите на "Монтана" и "Локомотив" Мездра завършиха 2:2

Юношите старша възраст на "Монтана" направиха равен 2:2 с "Локомотив" /Мездра/ на старта на първенството на зона "Враца". 100-тина зрители бяха дошли да подкрепят домакините на терена с изкуствена настилка в парк "Огоста". Момчетата на треньора Светлан Кондев, който дебютира в този мач, откриха резултата в 14-та минута.

С удар от далеч Владислав Иванов матира вратаря Ивайло Сайков за 1:0. Александър Омарски изравни в 31-та минута като прати топката в долния десен ъгъл на вратаря Николай Иванов. Кратко продължи радостта на гостите. Марио Василев с глава засече пас на Ани Пенков за 2:1. Две минути преди почивката Красимир Симеонов изравни - 2:2. През вторите 45 минути и двата отбора имаха положения, но нов гол не падна. Главният съдия от Монтана Николай Малджански не показа нито един картон.

В следващия кръг "Монтана" гостува на "Чавдар" /Бяла Слатина/.
По публикацията работи: Любо Андреев