от 09.00 часа

"Реал" Мадрид загуби изненадващо гостуването си на "Реал" Сосиедад

"Реал" Мадрид загуби изненадващо с 2:4 гостуването си на "Реал" Сосиедад в мач от втория кръг на испанското футболно първенство.

Гостите от "Реал" Мадрид водеха с 2:0 след първите десет минути на мача с попаденията на Серхио Рамос и Гарет Бейл.

В 35-ата минута след изпълнение на ъглов удар Иниго Мартинес почти от самата голлиния изпрати топката в мрежата на Икер Касияс - 1:2. А в 41-вата минута след центриране от левия фланг Давид Сурутуса с глава изравни резултата - 2:2.

В 65-ата минута Давид Сурутуса след разбъркване в защитата на гостите от непосредствена близост вкара втория си гол в мача - 3:2 за Реал Сосиедад, а в 75-ата минута след поредното разбъркване в защитата на мадридчани Карлос Вела изпрати топката за четвърти път в мрежата на Касияс.

"Реал" Мадрид игра без своя португалски нападател-звезда
Кристиано Роналдо, за когото старши треньорът на "белия балет" Карло Анчелоти каза, че иска да го възстанови напълно за дербито с "Атлетико" Мадрид на 13-и септември и за първия мач от Шампионската лига /на 16-и септември с "Базел"/.