от 07.00 часа

Героите Скримов и Милушев скромни след успеха над Китай

Тодор Скримов забива за пореден път през троен блок на Китай
Снимка: fivb.org

Появилите се като смени и помогнали за победата над Китай с 3:0 гейма на световното първенство по волейбол Тодор Скримов и Данаил Милушев скромно коментираха приноса си за успеха. Според Скримов, който успя да прокара топката няколко пъти през троен китайски блок, е хубаво че вече имаме равностойни играчи, които могат да влязат по всяко време и да помогнат на отбора. Според него сме започнали леко разсеяно и нервно заради загубата от Канада преди два дни:

Доволен от играта си  и от резултата бе и Данаил Милушев, който имаше нелеката задача да бъде основен реализатор на нашите национали в мача. Той си припомни участието си на световното първенство в Аржентина през 2002 година, когато бе само на 18 и сега, когато вече има повече опит:

Разпределителят на тима ни Андрей Жеков коментира, че загубата от Канада е тежала на нашите в първите два гейма, а също така и фактът, че трябва задължително да победим с 3:0 и да вземем 3-те точки: