Пламен Константинов: След като губим директните двубои, значи не сме за финалите

Пламен Константинов след загубата от Германия
Снимка: Светослав Костов

Минорно настроение цареше в българския лагер след загубата от Германия с 1:3 гейма във втория ни мач от втората фаза на Световното първенство. Според селекционера на нашите Пламен Константинов щом губим в директните двубои за класиране напред, значи нямаме сили за финалите на този етап.

Германия изигра най-силния си мач до момента на световното. И на сервис, и в защита, а също така и в атака. Ние пък не можахме да вкараме нашия сервис, не ни се получи и атаката. Пробвахме със смени, Милушев се включи много добре, но нещата не станаха., коментира Константинов пред Българското национално радио (БНР).

Данаил Милушев, който влезе в игра в началото на третия гейм, също не бе доволен от показаното на игрището и от резултата.

Андрей Жеков похвали германците за показаната игра и съжали, че в най-важния ни мач на световното не сме показали най-добрата си игра.