"Лудогорец" загуби драматично от "Базел" в Младежката шампионска лига

"Лудогорец" младежи

Отборът на "Лудогорец" до 19 години започна с драматична загуба участието си в Младежката шампионска лига по футбол. "Орлите" допуснаха загуба с 0:1 като гост на "Базел", а единственият гол падна в 90-ата минута.

Ако двубоят бе завършил наравно, това щеше да донесе историческа първа точка за тима в турнира, след като при предишното си участие преди две години младежкият тим на "Лудогорец" допусна по две загуби от "Реал" (Мадрид), "Ливърпул" и отново "Базел".

Срещата премина под превъзходството на домакините, но с "Лудогорец" се справяше с натиска на съперника, благодарение на добрата игра в защита и навременните спасявания на вратаря Наумов.

В 90-ата минута обаче при поредното центриране пред вратата на "Лудогорец" Педро Пачеко засече с глава и донесе трите точки на швейцарския тим.