Зидан: Чака ни тежък сезон

Зинедин Зидан
Снимка: ЕРА/БГНЕС

Старши треньорът на "Реал" (Мадрид) Зинедин Зидан бе много щастлив след победата над "Барселона" с 2:0 и спечелването на Суперкупата на Испания. „Реал“ надделя с общ резултат 5:1.

Всички футболисти играха силно, не само Марко Асенсио. Започнахме сезона по най-добрия начин и вдигнахме две купи. Първото полувреме беше зрелищно, действахме на висока скорост и с много фантазия. След почивката "Барселона" ни създаде доста проблеми, но сме щастливи от резултата. Чака ни тежък сезон в първенството, а там съперничеството с "Барселона" ще продължи, каза още Зинедин Зидан.

Младият Марко Асенсио, който заби първото попадение, също коментира срещата.

Изглеждахме много добре в двата мача за Суперкупата. Имахме доста положения за гол. Моите попадения? Харесвам и двете, но това на "Камп Ноу" беше по-трудно от техническа гледна точка, а и по-важно за крайния резултат. Трудя се много, за да играя по-често. Доволен съм, че останах на терена през цялото време,