„Вашингтон“ излъга „Рейнджърс“ след продължение

Вратарят на "Ню Йорк Рейнджърс" Хенрик Лундквист се завърна на титулярното място

Евгени Кузнецов се разписа в първата минута на продължението за победа на „Вашингтон“ с 3:2 над „Ню Йорк Рейнджърс“ в мач от Националната хокейна лига.

Вратарят с български корени Александър Георгиев остана извън състава на „Рейнджърс“, след като на леда се завърна шведската легенда Хенрик Лундквист.

Ларс Елер изравни само 1:05 минути преди сирената на третата част, след като Брейдън Холтби беше изваден от игра за числено предимство на „Вашингтон“.

Стражът спря 35 от 37-те удара на „Рейнджърс“, а Кузнецов преодоля съперника му на другата врата - Лундквист само 38 секунди след началото на продължението.

Другите резултати: „Торонто“ – „Флорида“ 4:3, „Лас Вегас“ – „Аризона“ 2:3 и „Колорадо“ – „Филаделфия“ 1:2.