ЦСКА-София - "Верея" 5:1

Снимка: БФС

ЦСКА-София победи гостуващия "Верея" с 5:1, като вкара три гола още през първото полувреме, а освен това Станислав Манолев уцели напречната греда от пряксвободен удар в деветата минута. В 17-та Роланд Алберг вкара първия гол с хубав удар от воле след центриране на Манолев, а Божидар Чорбаджийски отбеляза два пъти с глава в 29-та минута и в първата от добавеното време. Той засече топката след центрирания на Алберг и Тиаго Родригес, който беше сменен през втората част.
  Алберг вкара втория си гол в мача в 53-та минута след асистенция на Рафаел Енрике, който също беше заменен през втората част.
  Рубен Пинто беше третият играч в червено, който треньорът Стамен Белчев смени през втората част, за да го запази за мача с "Левски" в сряда. Домакините пък допуснаха гол на Мохамед Шемлал в 83-та минута. Той получи асистенция от Венцислав Христов, който пресече грешен пас на вратаря Витаутас Черниаускас.
  ЦСКА-София оформи крайния резултат в първата минута на добавеното време, когато Станислав Манолев се разписа от дузпа.