„Нешвил“ и „Вашингтон“ изравниха сериите

Снимка: Ройтерс

Отборът на „Нешвил“ се наложи над „Уинипег“ с 5:4 след продължения и изравни четвъртфиналната серия (1-1) в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Кевин Фиала вкара 5:37 минута на второто продължение, за да донесе победата на своя тим. Райън Йохансен вкара две попадения, Виктор Арвидсон се отчете с гол и две асистенции, а Пи Кей Сабан също записа името си сред голмайсторите за победа номер 100 за Нешвил през сезона.

Марк Шайфеле вкара две гола, Бъфлин и Брендън Танев добавиха по един за „Уинипег“.

Алекс Овечкин вкара седмия си гол в плейофите, Брадън Холби направи 32 спасявания за победата на „Вашингтон“ с 4:1 над шампионта „Питсбърг“. По този начин "Кепитълс" изравниха плейофната серия за 1-1 победи.