Антоан Гризман: Обичам мачове като този с Аржентина

Антоан Гризман

Нападателят Антоан Гризман заяви след победата на Франция с 4:3 над Аржентина, че обича да играе в подобен тип мачове.

Голмайсторът на Атлетико Мадрид откри резултата от дузпа в началото на мача, който се превърна в един от най-зрелищните в историята на световните първенства и в първия, който приключва при този резултат в рамките на 90 минути.

"Подобни мачове определено ми се нравят, защото ми доставят много радост. Много френските фенове ни наблюдават и очакват от нас добри резултати, така че ние се опитваме да им отговорим със същото и днес мисля, че успяхме да им поднесем подарък.

В турнира досега имахме трудни мачове, днес изглеждаме по-добре, но най-важното е да останем обединени. Много се радвам и за Килиан Мбапе, защото той просто се наслаждава на играта", коментира Гризман.

Франция се класира за четвъртфиналите на световното първенство, където ще играе с Уругвай.