Живко Миланов с АПОЕЛ (Никозия) и Васил Божиков със "Слован" продължават в Лига Европа

Живко Миланов

Живко Миланов игра цял мач за отбора на АПОЕЛ (Никозия), който загуби с 0:2 срещу "Флора" (Талин), но се класира за следващия кръг на футболния турнир Лига Европа. Словашкият "Слован" (Братислава) също продължава напред, след като преодоля "Балзан" от Малта с Васил Божиков в състава си.

Миланов игра пълни 90 минути и завърши мача с жълт картон, а неговият тим загуби изненадващо като домакин след голове на Герт Камс в 32-та минута и Маркус Поом пет по-късно. АПОЕЛ обаче спечели първта среща с 5:0 и с това се класира напред.

"Слован" пък се наложи с 3:1 срещу "Балзан" с попадение на Александър Чаврич в седмата минута и две на Андраж Шпорар в рамките на минута между 70-та и 71-та. Словаците се класираха напред с общ резултат 4:3.