Александър Томаш: Видях страх в нашия отбор

Александър Томаш

Старши треньорът на Берое - Александър Томаш потърси причините за домакинската загуба с 0:1 от Черно море в своя отбор.
"Причините са в нас. Това беше мач без никаква футболна стойност. Видях страх в нашия отбор да играем футбол, особено през първото полувреме. Имаше моменти на събуждане след почивката, но не беше достатъчно.
Кошмарните индивидуални грешки оказват влияние в психологически план. След почивката опитахме да играем съвсем по друг начин. Черно море без ситуация ни вкара гол, но ние нямахме достатъчно голови положения.
Трябва да се проведат сериозни разговори с някои футболисти. Видях хора, които не са заинтересовани на терена. Когато си затормозен, отстрани изглеждаш апатичен", сподели Томаш.