ЦСКА-София с минимална победа срещу втородивизионния Поморие

Али Соу

ЦСКА-София победи с 1:0 Поморие в контролна среща, в която старши треньорът на "червените" Люпко Петрович използва огромна част от резервните си футболисти. Сърбинът обаче пусна в игра и бившия капитан Рубен Пинто, който бе извън групата в последния близо месец.

За ЦСКА-София като титуляри играха също така Густаво Брусато, Асен Дончев, Брадли Мазику и Вив Соломон-Отабор.

Двата отбора си размениха по няколко положения през първото полувреме, в което така и не се стигна до гол. ЦСКА-София обаче вкара единствения в 67-та минута, когато Али Соу получи топката на близка греда след центриране от лявото крило и вкара с глава за крайното 1:0.

Секунди преди гола на Соу и Поморие пропусна чисто положение, а "червените" в крайна сметка запазиха суха мрежа през всичките 90 минути и спечелиха контролата.