Лукаку вкара 2 гола за успеха срещу Дания

Ромелу Лукаку току-що е вкарал за 2:1.

Белгия ще участва във финалната четворка в първа дивизия на Лигата на нациите след победата си с 4:2 в домакинството срещу Дания.

"Червените дяволи" имат актив от 15 точки на първа позиция, докато скандинавците са на втора позиция с пет точки по-малко.
Юри Тилеманс се разписа за домакините още в третата минута, но Йонас Винд изравни само 14 минути след това.

Белгийците си върнаха аванса в 56-ата минута чрез нападателя Ромелу Лукаку, който беше точен след асистенция на Кевин де Бройне.
В 69-ата минута Лукаку покачи резултата на 3:1 след пас на Торган Азар, а Насер Шадли върна един гол в 86-ата минута от дузпа.
Де Бройне оформи крайното 4:2 само минута по-късно след асистенция на Тома Фокет.

Англия се наложи с категоричното 4:0 у дома над аутсайдера Исландия след попадения на Деклан Райс и Мейсън Маунт преди почивката, а Фил Фоудън се разписа в 80-ата и 84-ата минута, за да оформи успеха за "трите лъва".

Англия остава на втора позиция в класирането, докато исландците отпадат във втора дивизия на турнира.