Прекратиха мач от Втора лига, след като Нефтохимик остана с шестима футболисти

Снимка: БФС

Срещата от 16-ия кръг на Втора лига между отборите на Лудогорец-2 и Нефтохимик в Разград беше прекратена при резултат 2:0 в 10-ата минута.
Причината е, че гостите започнаха мача със 7 футболисти, при което един от тях се контузи и според правилата на играта, останали с 6 човека не могат да продължат.

Както е известно, от няколко дни професионалните футболисти на Нефтохимик бойкотират тренировки и мачове заради неполучени суми по договорите.

Днес в Разград се явиха 7 момчета от юношите (старша възраст), които обаче са навършили 18 години, тъй като тези под тази възраст нямат право да играят. На вратата пък застана плеймейкърът Виктор Кунев, който води атаката на 19-годишните.

Така поради контузия на един от седемте стартирали за Нефтохимик срещата бе прекратена в 10-ата минута при резултат 2:0.