от 07.00 часа

Наполи измести Ювентус от третото място

Отборът на Наполи (в синьо-бели екипи) победи в Торино.

Отборът на Наполи победи с 2:0 Торино като гост в двубой от 33-ия кръг на Серия „А“ в Италия и измести Ювентус от третото място в класирането.

Тимът на Дженаро Гатузо реши мача с два бързи гола в началото. Тиемуе Бакайоко откри резултата в 11-ата минута, а секунди по-късно Виктор Осимен удвои аванса на гостите.

Наполи можеше да спечели и с по-голям резултат. Лоренцо Инсиние удари греда малко преди края, а в 86-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Роландо Мандрагода получи втори жълт картон.

В друг двубой Лацио победи Милан с 3:0 на "Олимпико" и се върна в битката за топ 4. Хоакин Кореа се разписа на два пъти преди Чиро Имобиле да оформи крайния резултат.

В класирането води Интер със 79 точки, следван от Аталанта с 68, Наполи, Ювентус и Милан с по 66 и Лацио с 61 точки