Eмисия новини
от 16.00 часа
Българско национално радио © 2021 Всички права са запазени

Bullgaria në fotografi

Ishulli Shën Anastasija pranë qytetit bregdetar Burgas pret turistët e parë për Pashkët.


Ishulli i Detit të Zi është një destinacion i mrekullueshëm për turizëm njëditor dhe për shëtitje të fundjavës.

Foto: Krasimir Martinov
Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.

Галерия