Ансамбълът на клуб "Левски Илиана" спечели шампионската титла в многобоя при девойките

Ансамбълът на клуб "Левски Илиана" спечели шампионската титла в многобоя при девойките младша възраст до 10г. на провеждащото се в зала "София" Държавно първенство, категория ЕЛИТ. Ансамбълът на "Левски Илиана" в състав Славея Донова, Карина Петрова. Александра Петрова, Елеонора Иванова, Никол Захариева, Виктория Лилкина със старши треньор Ромина Божилова получи оценка от 15.625 за изпълнението си без уред и 13. 550 за композицията си с 5 обръча и така със сбор от 29/175 т. грабна шампионската титла.

Второто място в многобоя зае ансамбълът на клуб Левски (втори отбор) в състав Андреа Станкова, Божидара Миткова, Радина Стоянова, Ана Даскалова, Вяра Младенова и Симона Харизанова с треньори Теодора Паничарска и Вивиан Делийска, които събраха сбор от 27.600 (12.900 за изпълнението си без уред и 14.700 за 5 обръча). Бронзовите медали заслужиха възпитаничките на клуб "Локомотив" София (първи отбор) в състав Радина Недкова, Божидара Венциславова, Джорджия Димитрова, София Димова, Виктория Стефанова с треньор Мирела Георгиева. Те получиха сбор от 26.750т. (14.700 за играта си без уред и 12.050 за съчетанието си с 5 обръча).

Топ осем при ансамблите категория ЕЛИТ ДМВ до 10 г. допълват - 4-ти - клуб "София спорт 2017", на пето място се класира ансамбълът на клуб "Теа Денс" Елин Пелин, шести се нареди ансамбълът на клуб "Тракия" Пловдив (първи отбор), седмото място спечели клуб "Левски Плюс" и осми се нареди ансамбълът на "Грация" Варна.

Медалистките във финалите на уредите са:

БЕЗ УРЕД:

Златен медал клуб "Левски Илиана", сребърните медали спечели първият отбор на клуб "Локомотив" София и бронзовите - клуб "София спорт 2017".

Златен медал във финала с 5 обръча спечели клуб 'Левски" (втори отбор), второто място зае ансамбълът на клуб "Левски Илиана", а за бронзовите отличия се пребори първият отбор на клуб "Тракия"Пловдив.

В надпреварата участваха общо 17 отбора.