Треньорът на Лудогорец: Можехме да вкараме още три-четири гола

Станислав Генчев остана доволен от победата на Лудогорец над Локомотив (Сф)

Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев бе много доволен от победата на неговия тим над Локомотив (София) с 4:2 в среща от 18-ия кръг на първа футболна лига. Той сподели, че успехът на шампионите е напълно заслужен и допълни, че е нормално, че е дал почивка на някой от важните си футболисти, като ги е извадил от игра през второто полувреме.

"Важна победа за нашия отбор. През първото полувреме контролирахме играта, поведохме с 3:0. След почивката получихме гол, но бързо го върнахме. През целия мач бяхме отборът, който имаше повече положения. Можехме да вкараме още попадения, три-четири. Заслужена победа. Нормално е при 4:1 да дадем почивка на важните футболисти. По този начин пък другите ще трупат време  на терена. Предстоят ни още мачове и играчите не трябва да излизат от ритъм. Винаги е добре да се даде почивка на футболистите. Мисля, че ще им се отрази добре. Ние се интересуваме само да побеждаваме. Концентрирани сме върху нашата работа, ако противниците ни губят - добре, но ние гледаме само себе си", каза Генчев.