ЦСКА София обърна ЦСКА 1948 с 2:1

Снимка: Спортал

Отборът на ЦСКА София победи ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от 8-ия кръг на Първа лига по футбол. На стадион „Българска армия“ гостите откриха чрез Ангел Бастунов в 51-ата минута, а Иван Турицов изравни от дузпа в 78-ата, отсъдена за игра с ръка, за която останаха съмнения. Нидерландецът Брадли де Нойер осигури победата на ЦСКА София със страхотен шут от далечна дистанция.

През първото полувреме се разиграха неприятни сцени в Сектор „А“. При влизането в ложата на част от ръководството на гостите в лицето на Добрин Гьонов и легендата на ЦСКА - Радослав Здравков, както Валентин Илиев и Методи Деянов и члена на УС Никола Газдов, част от публиката започна да мята седалки и бутилки по тях, както и да ги обижда. Малко след началото на инцидентите, изпълнителният директор на ЦСКА София - Филип Филипов и Гьонов проведоха разговор, след който част от представителите на гостите си тръгнаха от ложите. В края на полувремето всички хора от ЦСКА 1948 напуснаха трибуните.

По публикацията работи: Антони Йорданов