Спартак (Варна) завърши с победа лагера в Турция

"Соколите" записаха чиста победа.
Снимка: ПФК Спартак Варна

Отборът на Спартак (Варна) завърши с победа лагера си в Турция. В последната си контрола спечели с 2:0 срещу Македония Гьорче Петров в Алания.

В 66-та минута украинският централен нападател на „соколите” Денис Баланюк с красив гол откри резултата за 1:0. В 70-та минута Лерой Микелс пропусна да се разпише след пряк свободен удар, след добра намеса на вратаря на северномакедонския тим. В 85-та Румен Руменов оформи крайния резултат - 2:0.

Срещата заради различни травми пропуснаха Никола Борисов, Божидар Васев и Роберто Хименес.

"Малко по-недоволен съм от агресивността през първото полувреме, но през второто успяхме да коригираме това нещо. Бяхме доминантния отбор и смятам, че заслужено спечелихме", каза след мача старши треньорът Димитър Димитров - Херо.

Утре Спартак потегля с полет до Истанбул, а оттам с автобус към Варна.