Спортист и ЦСКА София не се победиха

Спортист и ЦСКА София завършиха 1:1

Отборите на Спортист и ЦСКА София завършиха 1:1 в контролна футболна среща, играна на Градския стадион в Своге.

През първото полувреме Стефано Кунчев отрази удари на Бисмарк Чарлс и Жеферсон Телес, като така не позволи на лидера в Първа лига да поведе в резултата.

В 41-ата минута футболистите на Спортист организираха опасна атака, при която Филип Ангелов изведе Йоан Маринов в наказателното поле, но Менно Кох се намеси решително.

На полувремето старши треньора на ЦСКА София Саша Илич пусна в игра Юрген Матай и Амос Юга.

Браян Морено отбеляза гол за „армейците“, но попадението бе отменено поради засада.

В 62-ата минута на мача Павлин Чиликов засече балонно центриране в наказателното поле и с изстрел с глава в левия ъгъл на вратата се разписа за 1:0.

В 75-ата минута Менно Кох центира отляво и намери Маурисио Гарсес в наказателното поле, който овладя на гърди и с изстрел от въздуха направи 1:1.

По публикацията работи: Петър Ненов