Черно море с обрат срещу Ботев (Вр)

Черно море победи Ботев (Вр)

Отборътна Черно море победи с 2:1 Ботев (Враца) след обрат в среща от 4-и кръг на футболното ни първенство.

Домакините от Варна започнаха по-активно, а в 9-ата минута Исмаил Иса засече центриране с глава, но топката не попадна в целта.

Секунди по-късно Бубакар Траоре отправи страхотен шут от далечна дистанция, но кълбото се отби в горната греда.

В 35-ата минута Даниел Генов центрира от ъглов удар, а защитниците на домакините не се ориентираха добре и позволиха на Браян Переа с глава да изведе гостите напред в резултата.

Пет минути по-късно Живко Атанасов отправи хубав изстрел с глава, но Федерико Бариос изби. При добавката Влатко Дробаров изравни.

В 57-ата минута гол на Живко Атанасов бе отменен заради засада.

В 70-ата минута Черно море направи пълен обрат с гол на Васил Панайотов.

Малко след това Клаудиу Кешерю също се разписа, но след преглед с ВАР стана ясно, че е бил в засада.

По публикацията работи: Петър Ненов