Скучно 0:0 между Ювентус и Наполи

Ювентус - Наполи

Ювентус направи равенство 0:0 пред собствена публика срещу Наполи в мач от петия кръг от футболното първенство на Италия, който не предложи много интересни изпълнения за публиката.

Двубоят беляза завръщането в Торино на старши треньора Антонио Конте, който сега е начело на "небесносините". Домакините нямат реализирано попадение в три последователни срещи от Серия А, след като по-рано през седмицата стартираха победно участието си в Шампионската лига.

Десет минути преди края на първата част вратарят на неаполитанците Алекс Мерет напусна терена контузен и на негово място в игра влезе Елиа Каприле. Наполи има само едно поражение срещу Ювентус в последните шест двубоя между двата тима. "Небесносините" са на трето място с 10 точки, докато гроандът от Торино има точка по-малко на четвъртата позиция.

В друга среща от кръга Венеция се наложи с над гостуващия Дженоа с 2:0 и постигна първия си успех през настоящата кампания.

По публикацията работи: Илиян Христов