author: Теодор Черешев - специален пратеник на БНР в Лондон

Григор Димитров

Григор Димитров: Първите четири гейма бяха най-важни, Гофен не ме изненада

Григор Димитров победи с лекота белгиеца Давид Гофен с 6:0, 6:2, за да се класира за полуфиналите на турнира, на осемте най-добри тенисисти за годината в Лондон. Първите четири гейма бяха най-важни за изхода на двубоя. Гледах мача на Гофен срещу..

16.11.17 10:50 | Спорт

Григор Димитров се класира за полуфиналите в Лондон

Григор Димитров се класира за полуфиналите на финалния турнир на АТП в Лондон с награден фонд 8 милиона долара. Поставеният под номер 6 Димитров записа втора чиста победа в група "Пийт Сампрас" след 6:0, 6:2 над седмия поставен Давид Гофен от..

15.11.17 17:40 | Спорт
Роджър Федерер

Федерер победи и Зверев в Лондон – пак е полуфиналист

Шесткратният шампион от финалния турнир на осемте най-добри тенисисти – швейцарецът Роджър Федерер за 14-и път се класира за полуфиналите от 15-те си участия. Сега го направи след втората си победа в група "Борис Бекер" в Лондон – този път срещу германеца..

15.11.17 01:22 | Спорт

Рафаел Надал се отказа от участие във финалния турнир на АТР в Лондон

Рафаел Надал прекрати участието си във финалния турнир на АТР в Лондон. Световния номер 1 обяви решението си минути след като загуби първия си двубой в група "Пийт Сампрас" от Давид Гофен (Белгия) с 7:6, 6:7 и 6:4. Отказвам се, сезонът..

14.11.17 15:33 | Спорт

Григор Димитров: С всеки изминал гейм се чувствам по-добре и по-добре

Снощи най-добрият български тенисист  Григор Димитров  постигна първа победа във финалния турнир на мъжката тенис асоциация в Лондон. В група "Пийт Сампрас" първата ни ракета се наложи над австриеца Доминик Тийм .  След мача Григор..

14.11.17 11:20 | Спорт

Григор Димитров: Агресивната игра се отплаща

Мачът с четвъртия в световната ранглиста Доминик Тийм беше по-труден от психическа гледна точка , сподели Григор Димитров след трисетовата победа над австриеца в първия си мач от финалния турнир на мъжката тенис асоциация в Лондон. Все пак..

13.11.17 22:20 | Спорт

Григор Димитров с първа победа в Лондон

Григор Димитров записа първа победа във финалния турнир на мъжката тенис асоциация. В група "Пит Сампрас" първата ни ракета се наложи с 6:3, 5:7 и 7:5 над австриеца Доминик Тийм. Българинът стигна до успеха след 2 часа и 21 минути.  Как Григор Димитров..

13.11.17 18:50 | Спорт
Всички новини: днес | вчера