Eмисия новини
от 09.00 часа

Sofja është ndër destinacionet kryesore për turizmin luksoz wellness në Evropë

Kryeqyteti bullgar është në vendin e tretë në kontinentin e vjetër për sa u përket mundësive për turizmin luksoz Wellness, menjëherë pas Barcelonës dhe Cyrihut, sipas një studimi të kompanisë "OVO Network", e cila operon një portal online për..

15.01.23 11:10 |
Всички новини: днес | вчера

Горещи теми

Войната в Украйна