Бугарске боксерке у финалу Европског првенства у боксу

Фотографија: архива

Три бугарске боксерке – Еми-Мари Тодорова (48 кг), Горјана Стоева (51) и Аслихан Мехмедова (64), избориле су пласман у финале Европског првенства у боксу за девојке до 18 година. Велики успех је јуче постигла Горјана Стоева која је детонирала европску првакињу у категорији до 51 кг Турског првенства у боксу 2016. Индиру Шудабаеву из Русије. Финале првенства ће се одиграти у суботу, 8. Јула, у 18.00 часова у сали „Софија“ у бугарској престоници.

Више из ове категориjе
Григор Димитров

Димитров у четвртфиналу у Барселони

Други носилац турнира у Барселони Григор Димитров изборио је пласман у четвртину финала. Бугарски тенисер је савладао Малека Џазирија из Туниса са 7:5, 3:6,.7:6(8) после меча који је трајао 2 сата и 52 минута. У фебруару ове године је Димитров изгубио..

објављено 26.4.18. 17.59

„Левски“ и „Славија“ у ривалству за Куп Бугарске

Након трогодишњег прекида ФК „Левски“ поново се пласирао у финале за Куп Бугарске. „Плави“ су играли нерешено (2:2) у реванш утакмици са ФК „ЦСКА-Софија“ и укупним резултатом 4:2 победили свог вечитог супарника. У борби за трофеј „Левски“ ће се суочити са..

објављено 26.4.18. 09.42
Григор Димитров на Монте Карло Мастерсу

Пред турнир у Барселони Димитрову недостаје 35 бодова за четврто место на светској ранг листи

У суботу Григор Димитров није успео да се пласира у финале   Монте Карло Мастерсу где га је поразио светски првак и десетоструки шампион турнира Рафаел Надал. Пред турнир на црвеној шљаци у Барселони Бугарину недостаје 35 бодова за четврто често на..