Крџали ће бити домаћин највећег воденог фестивала на Балкану

Фотографија: архивa

Од 29. јуна до 1. јула ће се у организацији Бугарске федерације за моторне спортове на води и Општине Крџали одржати највећи водени фестивал на Балкану – трка чамцима, џет ски и флајборд, код Крџалија. 29. и 30. јуна ће се на хидроакумулацији „Студен Кладенец“ такмичити све категорије џетова, укључујући Free Style, жене и деца. На „Воденом огледалу“ у центру Крџалија ће бити организована трка чамцима, очекује се и паралелни слалом џетовима. Свечано отварање фестивала ће бити одржано у суботу, 30. јуна, на Воденом огледалу,“ несвакидашњим спектаклом светла и рок концертом. Финалне серије такмичења у џет скију биће одржане 1. јула. На фестивалу ће учествовати такмичари из Бугарске, Румуније, Турске, Грчке и Мађарске.

Више из ове категориjе

Данијел Асенов шампион на турниру „Странџа“

Добитник купа „Странџа“ за 2017. годину и петоструки европски шампион Данијел Асенов освојио је титулу у категорији до 52 кг за мушкарце на овогодишњем јубиларном 70. издању Међународног турнира у боксу „Странџа“ у Софији. Асенов је савладао представника..

објављено 19.2.19. 18.22

Станимира Петрова трећи пут освојила титулу на турниру „Странџа“

Светска и двострука европска шампионка Станимира Петрова освојила је прво место у категорији до 57 кг за жене на јубиларном 70. издању најстаријег међународног турнира у боксу у Европи – „Странџа.“ На турниру у Софији је Бугарка савладала Румунку..

објављено 19.2.19. 17.57
Радослава Мавродијева

Три титуле и две бронзе бугарским атлетичарима у Истанбулу

Три златне и две бронзане медаље освојили су бугарски атлетичари на 24.  Балканском првенству у дворани, одржаном у Истанбулу. Радослава Мавродијева (у бацању кугле), Тихомир Иванов (у скоку удаљ) и Митко Ценов ( у трчању на 3.000 метара) окитили су..