Крџали ће бити домаћин највећег воденог фестивала на Балкану

Фотографија: архивa

Од 29. јуна до 1. јула ће се у организацији Бугарске федерације за моторне спортове на води и Општине Крџали одржати највећи водени фестивал на Балкану – трка чамцима, џет ски и флајборд, код Крџалија. 29. и 30. јуна ће се на хидроакумулацији „Студен Кладенец“ такмичити све категорије џетова, укључујући Free Style, жене и деца. На „Воденом огледалу“ у центру Крџалија ће бити организована трка чамцима, очекује се и паралелни слалом џетовима. Свечано отварање фестивала ће бити одржано у суботу, 30. јуна, на Воденом огледалу,“ несвакидашњим спектаклом светла и рок концертом. Финалне серије такмичења у џет скију биће одржане 1. јула. На фестивалу ће учествовати такмичари из Бугарске, Румуније, Турске, Грчке и Мађарске.

Више из ове категориjе

Extreme Fest SOFIA 2018.: Поново пронађи себе!

Желео би да се мало опустиш, да   упознаш нешто до сада теби непознато, нешто неиспробано? А можда не можеш одолети екстремним изазовима? Ако је тако, хајмо на Extreme Fest у Софији – фестивал који на једном месту окупља екстремне спортове. Ове..

објављено 20.9.18. 13.28

Бугарска изгубила од Пољске свој последњи меч у првој фази Светског првенства у одбојци

Бугарска одбојкашка репрезентација је изгубила од Пољске свој последњи меч у првој фази Светског првенства у одбојци у Варни са 1:3. Питомци Пламена Константинова су играли нестабилно док су Пољаци показали солидну игру и тиме освојили пети заредом..

објављено 19.9.18. 11.23

Бугарска – без премца на Балканском првенству у теквондоу у Румунији

Победом у укупном пласману и са рекордном 91 медаљом Бугарска је завршила учешће на 20. Балканском првенству у теквондоу, одржаном у румунском главном граду Букурешту.Са 23 златне, 22 сребрне и 18 бронзаних одличја вратили су се наши репрезентативци у..