от 09.00 часа

Волейболистките ни ще играят срещу Холандия в първия мач от втората фаза на европейското

Волейболистките ни взеха реванш срещу Беларус за загубата в световните квалификации и ги изхвърлиха от европейското в Полша
Женският ни национален отбор по волейбол победи 3:1 гейма Беларус в третия мач от трета група на европейското първенство в Полша.

Нашите загубиха първата част с 25: 17 точки. Във следващите три гейма българките бяха  обаче бяха безапелационни -  25:20, 25:11 и 25:20 точки.
Така момичетата на Драган Нешич си осигуриха място второто място в групата и продължават във втората фаза на шампионата.

Във вторник съпреник в първия мач от втората фаза на нашите ще е отбора на Холнадия. Мачът ще се играе в Лодз от 18 часа и 30 минути.