"Локомотив" Мездра стартира с победа във "В" група

"Локомотив" Мездра стартира с победа над "Спартак" Плевен в отложена среща от първия кръг на първенството на Северозападната "В" група. През първото полувреме гостите се затвориха в собствената си половина и разчитаха предимно на контраатаки. Мездренчани имаха няколко възможности да открият резултата. Изненадващо през второто полувреме гостите поведоха в резултата след изпълнение на свободен удар от Любомир Тодоров в 62 минута. Веднага след гола домакините се мобилизираха и в рамките на 4 минути след 75-ата минута отбелязаха два бързи гола. С глава се разписаха опитните състезатели Александър Миков и Иван Редовски, влязъл в игра след контузия. Решаващо за изхода на срещата бе и червеният картон в 70-ата минута на централния защитник на "Спартак" Мариян Симеонов. Краен резултат: "Локомотив" Мездра-"Спартак" Плевен 2:1.
По публикацията работи: Петко Котларски