"Ботев" Пловдив и "Лудогорец" взеха по точка в мъжка битка

Отборите на Ботев /Пловдив/ и Лудогорец завършиха 2:2 в мач от 24-тия кръг на "А"-футболна група, игран пред 3000 зрители на
тренировъчната база на Ботев в пловдивския квартал Коматево.
В 14-та минута с отличен извеждащ пас Юнес Хамза бе изведен сам срещу Владислав Стоянов и тунизиискийт футболист с хубав
удар откри резултата - 1:0 за Ботев.

В 23-та минута Фабио Ешпиньо центрира от корнер в наказателното поле на Ботев, след което румънецът Козмин Моци
засече топката с глава, полският вратар на пловдивчани Адам Стаховяк не реагира добре и си вкара автогол - 1:1

В 52-та минута тунизийският нападател на пловдивчани Юнес Хамза отново бе изведен сам срещу Владислав Стоянов и с техничен  удар Хамза отбеляза втория си гол в мача - 2:1 за Ботев.

В 63-та минута холандският нападател на разградчани Върджил Мисиджан от границата на наказателното поле с техничен удар
изпрати топката неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата на Стаховяк - 2:2.

Съставите:

"Ботев": Стаховяк, Христов, Лукин, Спрокел, Веселин Минев, Иршак, Огнянов, Куртеан /Ромарио - 76/, Анисе /Сърмов - 71/,
Доре, Хамза
"Лудогорец": Стоянов, Кайсара, Моци, Мантула, Дяков, Ешпиньо, Марселиньо /Кишада - 78/, Луму /Абало - 60/, Мисиджан, Безяк,