Илиян Мицански игра 65 минути при загубата на "Карлсруе" от "Кайзерслаутерн" с 0:2

Футболният ни национал Илиян Мицански започна като титуляр за "Карлсруе" и игра 65 минути, в които обаче не показа нищо запомнящо се.

"Карлсруе" отстъпи с 0:2 при гостуването си на новия лидер "Кайзерслаутерн", като и двете попадения бяха реализирани преди почивката.

Сърджан Лакич вкара в 20-ата минута с глава, след като засече подаване на Марсел Гаус. Двамата си размениха ролите 15 минути по-късно, когато Гаус получи топката от Лакич и с десния крак прониза вратаря Дирк Орлизхаузен.

"Кайзерслаутерн" излезе начело в класирането със 17 точки, следван на 1 точка от "Инголщат". "Карлсруе" е на 9-о място в класирането с 12 точки.