Волейболистките ни със загуба срещу Полша в турнира Гран при

| обновено на 04.07.15 в 18:32

Женският ни национален отбор записа загуба в турнира Гран При в Пуерто Рико. В първия си мач от надпреварата българките отстъпиха пред състава на Полша с 0:3 гейма, в отделните части 17:25, 20:25, 22:25 точки.

За България Габриела Коева и Юлия Стоянова записаха по 8 точки. Най-резултатна полякините беше Ана Грейман с 14 точки. 13 точки добави Дария Пашек.Следващият мач на България е тази нощ срещу тима на Канада.

Това беше лош мач. Ние не играхме, както се очакваше. Направихме твърде много грешки в решаващите моменти по време на втория и третия гейм, каза треньорът на българския тим Атанас Лазаров.

Селекционерът Драган Нешич остана с основната група от националния отбор в подготовка за домакинския турнир от Гран При в Самоков след седмица.