"Байерн" разби "Милан", среща "Реал" на финала

Левандовски вкара красив трети гол за "Байерн"

"Байерн" (Мюнхен) победи с 3:0 "Милан" във втория полуфинален мач на международния приятелски турнир по футбол "Ауди Къп", който се провежда на стадион "Алианц Арена" в Мюнхен.

На финала късно тази вечер баварците ще се изправят срещу десеткратния европейски клубен шампион "Реал" (Мадрид), който вчера надигра с 2:0 Тотнъм.

В 24-ата минута "Байерн" поведе след удар на Хуан Бернат и рикошет в защитник на "Милан". Марио Гьотце и Роберт Левандовски също се разписаха за домакините в последния четвърт час на двубоя, оформяйки класическия успех.

Баварците пропуснаха още няколко чисти голови положения пред вратата на отбора от Милано, докато Карлос Бака от гостите не успя да реализира почетен гол във вратата на "червените". В мача за третото място на турнира "Милан" ще срещне "Тотнъм".