"Валенсия" отново без победа в Испания

Валенсия-Бетис 0:0

Валенсия отново не постигна победа в испанското първенство, завършвайки наравно 0:0 у дома срещу Бетис в среща от четвъртия кръг.

"Бяло-черните" все още нямат поражение в Примера дивисион, но трудно бележат голове и имат три равенства и само две реализирани попадения. През седмицата Валенсия загуби с 2:3 у дома от руския Зенит (Санкт Петербург) в среща от груповата фаза на Шампионската лига.

През първата част Софиан Фегули пропусна да даде аванс за домакините, а малко след почивката севилци останаха с човек по-малко заради втори жълт и съответно червен картон за Даниел Себайос.

Хави Фуего и Аймен Абденур също пропуснаха да се разпишат във вратата на Бетис.

След това равенство Валенсия е с 6 точки на седмо място в Примера дивисион. Гостите от Севиля са на девета позиция с точка по-малко.