Делио Роси недоволен от играта на "Левски"

Делио Роси

Има още какво да се желае от играта на "Левски". През първото полувреме бяхме бавни и мудни. Това заяви старши-треньорът на "Левски" Делио Роси след победата над "Септември" с 2:0 в мач от деветия кръг на Първа професионална футболна лига.

Харесва ми, че владеехме инициативата, но не ми допадна, че играхме твърде бавно, твърде мудно през първата част. Второто полувреме повишихме леко темпото, но като цяло не бяхме компактни. Този мач трябваше да го затворим далеч по-рано, а не да чакаме до последно този гол на Обертан, сподели Делио Роси. Според него важно било "Левски" да спечели след загубата в Пловдив от "Ботев" в предишния кръг.

Ще е нужно обаче много време, за да видя тази игра, която искам. Отборът винаги трябва да се съобразява със своите силни играчи. Габриел обаче може още повече. Нека сега не гледаме класирането. Важното е да подобряваме играта си. Вижте, атаката продава билетите за мачовете, но защитата печели титлите, допълни Делио Роси. Чуйте още от него: