Делио Роси: Действахме неправилно в атака

Делио Роси не е доволен от своите играчи

Старши треньорът на „Левски“ Делио Роси не беше доволен от представянето на своя отбор в мача срещу „Берое“, завършил 0:0.

"През първото полувреме и по-точно в първите десетина минути бяхме малко колебливи, но след това подобрихме играта. Трябва да отдадем заслуженото на съперника. Изправихме се срещу един много солидно организиран отбор, които ни  неутрализираше добре и не успяхме да създадем много в атака“, призна италианският специалист.

„И ние имаме вина, не се придвижвахме достатъчно бързо, особено когато изнасяхме играта по фланговете и човекът с топката нямаше подкрепа, а трябваше да центрира, но защитниците на съперника се справяха добре с тези центрирания.

Това е тактически недостатък. Когато не атакуваш правилно, един човек повече не е нищо решаващо. Действахме неправилно в нападение и бяхме доста объркани пред вратата.

Имаме още футболисти от новите, които не са напълно готови. Имаме добър отбор и трябва да продължим да работим", завърши Делио Роси.