Кубрат Пулев нокаутира Дину

Кубрат Пулев

Кубрат Пулев записа 27-ма победа от 28 мача на професионалния ринг и 14-а с нокаут. Българският боксьор в тежка категория нокаутира Богдан Дину от Румъния в седмия рунд на двубоя между двамата в Коста Меса, Калифорния.

Преди това срещата премина през изключителна драма и трудни моменти за Кубрат Пулев, който получи много тежка аркада в четвъртия рунд. След това обаче Пулев се мобилизира и отново контролираше боя.

В шестия рунд доминацията му вече бе огромна и за Дину бе трудно да устоява на мощните крошета.

Всичко пък приключи след 2:40 минути в седмия рунд, в който Пулев прати съперника в нокдаун два пъти преди да дойде и нокаута.

При първия нокдаун имаше и спорен момент, в който Кобрата удари в тила Дину, за което получи наказателна точка. Това обаче не го притесни и българинът завърши започнатото - с нокаут в седмия рунд.