от 07.00 часа

Монтана и Арда сътвориха голово шоу

Монтана - Арда 3:3

Монтана и Арда Кърджали завършиха наравно 3:3 във втората среща от новия сезон в българската Първа футболна Лига.

В 31-ата минута Емил Мартинов изведе Милен Желев сам срещу Марин Орлинов, а той с удар по земя порази целта.

Секунди по-късно играчите на Николай Киров вкараха втори гол. Александър Георгиев намери Светослав Ковачев, а той с мощен удар се разписа.

След подновяването на играта домакините от Монтана взеха инициативата. В 48-ата минута тимът на Никола Спасов намали резултата чрез Преслав Петров, който се разписа след меле пред вратата на Васил Симеонов.

В следващата атака Николай Цветков изведе в коридор Борислав Балджийски, а той изравни.

В 82-ата минута отборът на Монтана стигна до пълен обрат. Сергей Георгиев центрира в наказателното поле, където бранител на гостите не успя да изчисти топката, а тя попадна в Владимир Айтов, който светкавично я насочи в мрежата за 3:2.

Драмата бе пълна в последната минута на редовното време, когато Спас Делев центриране отдясно  в наказателното поле, където Преслав Петров засече топката в собствената си мрежа за 3:3.