от 09.00 часа

Стамен Белчев: Не ни беше лесно

Стамен Белчев
Снимка: sportal.bg

Старши треньорът на ЦСКА София Стамен Белчев изрази задоволството си от победата над Торшавн, но обяви, че тя не е била лесна.

"На полувремето имахме два гола аванс и може би затова изглеждаше по-лесно, но на терена не ни бе лесно.

На почивката дадох указания да се търси трети гол, който да реши мача, но за сметка на това получихме такъв и това създаде притеснение в редиците ни.

За всеки съперник се подготвяме по един и същ начин. Някой път се получава, някой път не.

Днес направихме много добро първо полувреме и може би там пречупихме съперника. Пресирахме високо, създавахме положения и може би още тогава трябваше да вкараме и трети гол.

На полувремето си говорехме, че мачът продължава от 0:0 и можеше да използваме и по-добре фланговете.

Всеки мач е различен за себе си. Важно е да печелим играта на фланговете, това е решително в съвременния футбол.

Доволен съм от всички. Второто полувреме намалихме оборотите, но това се случва“, каза Белчев.