Eмисия новини
от часа
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2023 Всички права са запазени

Kampingu detar “Gradina” hap stinën

Снимка: campinggradina.com

Kampingu “Gradina” /”Kopshti”/ është i pari në bregdetin tonë pranë Detit të Zi, i cili do të hapë sot, më 1 maj, stinën turistike. Këtë e bëri të ditur për BNR menaxherja e kampingut, e cila vuri në dukje se tashmë janë bërë rezervimet e para për festat e Pashkëve.

Kampingu “Gradina” ndodhet rreth 30 kilometra larg Burgasit dhe është më i madhi në bregdetin tonë.


Новините на БНР - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.