Лудогорец завърши лагера в Турция с победа, съперникът с две греди

Футболистите на Лудогорец победиха с 1:0 състава на Динамо (Тбилиси)
Снимка: sportal.bg

Отборът на Лудогорец победи грузинския Динамо (Тбилиси) с 1:0 в последната си проверка от лагера в Турция.
Съставът на Динамо имаше първия шанс да застраши вратата на Лудогорец още в първите минути. Анзор Меквабишвили излезе сам срещу вратаря на Лудогорец и го преодоля, но Вердон изчисти от голлинията. Минути по-късно Станислав Биленки удари гредата на вратата на разградчани.

Лудогорец застраши вратата на съперника за първи път в 27-ата минута, но до края на полувремето беше по-активният отбор.
Второто полувреме започна с опасна атака на Лудогорец и пропуск на Брандао. Само минута след това Доинамо удари за втори път гредата след удар на Усман Камара.

Последваха пропуски на Сантана и Шоу, за да се стигне до 68-ата минута, в която Стефан Баджи получи в наказателното поле, стреля, топката се отби в гредата в влезе във вратата за 1:0.
Четвърт час преди края гол на Динамо беше отменен заради засада. В края на мача грузинците можеха да изравнят, но ударът на Меквабишвили премина покрай гредата.

Лудогорец приключва зимния си лагер в Белек (Турция) с две победи, загуба и две равенства.