С 10 души ЦСКА София надигра Берое, Стойчо Младенов изгонен

Жорди Кайседо вкара победен гол за ЦСКА София срещу Берое
Снимка: cska.bg

Отборът на ЦСКА София победи състава на Берое с 1:0 в среща от 25-ия кръг на футболното ни първенство. Единственият гол отбеляза Жорди Кайседо в 53-ата минута, когато засече ниско центриране на Иван Турицов. В 62-ата минута домакините останаха без наставника си, след като Стойчо Младенов бе изгонен с втори жълт картон. Девет минути преди края на редвното време Карло Мухар бе изгонен с директен червен картон за брутален фал срещу Давиде Мариани.

Собственикът на ЦСКА София Гриша Ганчев и легендата Христо Стоичков изгледаха срещата на стадион „Българска армия“.

През есенния дял от шампионата двата тима не се победиха в Стара Загора, завършвайки 0:0. Към момента хората на Стойчо Младенов са на второ място в класирането с 49 точки, докато възпитаниците на Петър Хубчев са 7-и с 32.

С тази победа отборът на ЦСКА София събра 52 точки - на шест зад Лудогорец и с мач повече, докато Берое остава на седмото място с 32 пункта.