Черно море с равенство в третата си контрола в Турция (обновено)

| обновено на 01.02.24 в 16:37
"Моряците" имат две контроли в четвъртък.
Снимка: ПФК Черно море

Черно море завърши наравно 1:1 срещу Спартак (Кострома) в третата си контролна от лагера в Турция, а по-късно направи 0:0 с ФК Беса.

За „моряците“ срещу Спартак точен бе Атанас Илиев в 26-ата минута. Руският третодивизионен тим изравни в 54-ата минута. Двубоят се игра в две полувремена по 30 минути.

В 26-та минута Пабло Гарсия центрира в наказателното поле, където Атанас Илиев с глава реализира за 1:0.

Кристо Яначков замени Даниел Димов на почивката, а Денислав Стойчев замени Християн Славков на вратата на „моряците“. В 54-ата минута руският тим изравни с удар от дистанция чрез Александър Сирасхов.

Във втория двубой Черно море направи 0:0 с лидера във втора лига на Република Северна Македония – ФК Беса (Добри дол, Гостивар). Срещу отбора от Северна Македония „моряците“ водеха играта през целия двубой, но така и не успяха да реализират гол.

Иван Дюлгеров пък спаси дузпа, а в 84-рата минута чист гол на Исмаил Иса бе отменен заради несъществуваща игра с ръка.