Байерн пак разочарова

Томас Тухел дава наставления.

Байерн продължи с разочарованията. Този път това се случи при гостуването на Фрайбург, където срещата завърши 2:2. Така тимът на Томас Тухел предостави възможност на Леверкузен в неделя да увеличи преднината си на върха, която в момента е седем точки. Баварците имат само една победа в последните си пет мача във всички турнири.

Фрайбург вече шести пореден мач от Бундеслигата няма победа, но днес феновете на тима си тръгнаха доволни от стадиона, тъй като любимците им бяха напълно равностойни на рекордьора по титли.

Капитанът Кристиан Гюнтер откри резултата в 12-ата минута след силно начало на домакините. Матис Тел изравни в 35-ата минута, а Джамал Мусиала изведе баварците напред в 75-ата минута. Лукас Хьолер изравни за крайното 2:2 три мунити преди края на редовното време.

По публикацията работи: Владислав Стоянов