Левски е неудържим, вече е лидер с 5 точки аванс

Александър Колев се разписа два пъти, а Мустафа Сангаре записа гол и асистенция за успеха на Левски с 3:0 като домакин срещу Крумовград в мач от четвъртия кръг на първенството.

"Сините" са с пълен актив от 12 точки и имат пет повече от четирите отбора с по седем зад тях.

Левски контролираше изцяло играта срещу Крумовград през първото полувреме и успя рано да поведе на собствения си стадион. В десетата минута Евертон Бала изпрати перфектно центриране от корнер и Александър Колев го засече с глава. Неговият удар пък се отклони от ръката на Даниел Оливейра и влезе в мрежата на Крумовград.

Левски продължи да натиска през второто полувреме и стигна до втория си гол в 59-ата минута. Мустагфа Сангаре, който влезе в игра секунди по-рано, засече центриране на Марин Петков от ъглов удар и бе точен в далечния ъгъл за 2:0.

"Сините" контролираха средата на терена до края на мача и вкараха още веднъж в третата минута на добавеното време. Сангаре получи подаване от Асен Митков в наказателното поле и подаде на Алекс Колев, който бе точен от близко разстояние за крайното 3:0.

По публикацията работи: Владислав Стоянов