Интер започна с равенство защитата на титлата си в Италия

Дженоа - Интер

Шампионът Интер стартира защитата на титлата си в италианското футболно първенство с равенство 2:2 при гостуването на Дженоа в първия кръг от новия сезон в калчото. Тимът от Милано изпусна трите точки в сетния миг, след като Жуниор Месиаш изравни в добавеното време. Алесандро Воляко вкара първия гол в полза на Дженоа в 20-а минута, а Маркюс Тюрам изравни за Интер десет по-късно. Пет минути преди края Тюрам вкара втори гол и изведе Интер, но в добавеното време бразилецът Месиаш изпусна дузпа, но след това при добавката се разписа и донесе точката за Дженоа.

В друг мач от първия кръг Фиорентина завърши наравно с Парма - 1:1. Халфът Денис Ман отбеляза за Парма, докато защитникът Кристиано Бираги се разписа за Фиорентина.

По публикацията работи: Илиян Христов